הרשמה לניוזלטר

פוסטים אחרונים

חם, חם, חם- ספטמבר 22 כבר פה!

כמה חם? חם מאוד, המזגן פה לא מפסיק לעבוד אפילו לא לרגע. 

אבל אתם יודעים איך זה, השבועות עוברים בשיא המהירות- יום ראשון מתחיל והופ, אחרי כמה שעות כבר חמישי (תגידו שזה לא רק אלי.. נכון?) ואוגוסט? הוא בלי ספק אחד החודשים המהירים והקצרים- הלו"ז של העבודה מתערבב עם הלו"ז של הבית והילדים והקייטנות והפעילויות היזומות- ותוך שניה ספטמבר 22 והחגים כבר פה. 

אבל זוכרים מה כתבתי חודש שעבר? זה הזמן להתכונן מראש להכל- להמשיך לשווק, להמשיך למכור, להמשיך (גם אם הזמן מוגבל), כי הלקוחות שלנו שם כל הזמן, מחפשים אותנו ואת השירות/מוצר שלכם- ואם אתם לא תהיו שם, אז הקולגות שלכם ושלכן- ממשיכות לשווק ולמכור.

 

אז איך מכינים גאנט של חודש כשאין זמן?

אוגוסט היה חם ולוהט, עמוס גם בימים וגם באירועים (הפוסט הזה נכתב במהלך המבצע הצבאי בעזה) ואנחנו כולנו לא מצליחים לדמיין או להבין מה יהיה איתנו עוד חודש. 

ולכן, חשוב לעבוד עם הימים בצורה מתונה יחסית- ולהתייחס לעוגנים הקבועים שלא ישתנו (ושוב, אנחנו לא יודעים מה יפה בן דוד תחליט לקראת ה- 1 בספטמבר), אבל ראש השנה יתקיים ב- 25 לחודש! 
ולכן, יש לנו 3 שבועות עד סוף החודש להכין את כל הגאנט של החודש העוקב. 

כן, פשוט לעבוד חכם, לעבוד ממוקד, להכין תמיד מראש כדי לא להתקע בלי. 

הימים של ספטמבר 22 בדיוק בזמן
הימים הבינלאומיים של ספטמבר 22- להורדה בחינם

ומה מכינים לראש השנה? 

אתם יודעים ומכירים את התחום שלכם בצורה בטובה ביותר- באופנה, מתחילים עם השקת החגים בסוף אוגוסט כדי שנספיק לשלוח ולמכור ושיגיע עד החג. 

בתחום הקולינרי- חשוב לקבע ימים ומועדים, לסגור ימי צילום לתפריט סתיו/ חורף (ואם אתם לא זוכרים את הדגשים שלי להפקת יום צילום מושלם- הכתבה ממש פה, לינק). 
בתחום השירות/ ייעוץ- ההחלטה היא שלכם, אני למשל, לא מתחילה ייעוצים וליוויים חדשים בתקופה הזאת אלא רק אחרי החגים, כי ההפסקות הגדולות מדי (שבועיים אחרונים באוגוסט ואז עוד 3 שבועות בספטמבר ואוקטובר) יכולים ממש לפגוע בתהליך העבודה שלנו, ברצף העשייה והפרודקטיביות. ולכן, כדי שהתהליך יהיה מוצלח, לפחות מהצד שלי- אני לא מתחילה תהליכים חדשים בימים כל כך עמוסים. 

ומה קורה עם המחירים של הקמפיינים?

כן, כתבתי את זה גם חודש שעבר ואזכיר שוב היום, המחירים של הקמפיינים שלכם עולים. זה לא טעות. 

ולצערי. זה עוד ימשיך ויעלה עוד ועוד ככל שנתקרב לבחירות (1.11)- כזכור, מהקמפיינים של החזרה ללימודים, דרך החגים (רשתות השיווק והאופנה) ועד הבחירות, יהיו הרבה יותר מפרסמים ברשת ולכן אתם ואתן חייבים וחייבות לחשוב על עוד דברים, עוד פלטפורמות, להשקיע בעוד מישורים, ובעיקר לא להתייאש.

תגובות

השארת תגובה

אומרים שהניוזלטר שלנו הוא אחד המעניינים שיש..
רוצה לבדוק בעצמך?

אומרים שהניוזלטר שלנו 
הוא אחד המעניינים שיש..
רוצה לבדוק בעצמך?   

דילוג לתוכן