הרשמה לניוזלטר

פוסטים אחרונים

דצמבר 2021 | It's a wrap

טוב, קולטים שדצמבר? 
אולי אי אפשר היה לפספס עם חנוכה, הפסטיגל, כריסמס, היין החם והפוך (מרגישים שאני קצת מושפעת מהחופשה הקצרה שלי באירופה בשבוע שער נכון 😁?) 

בקיצור, אומנם אנחנו עכשיו בסיילים של נובמבר, אבל כבעלי עסקים אנחנו חייבים כבר לחשוב מה הולך להיות לנו בדצמבר, מה אנחנו רוצים למכור, ואיך אנחנו רוצים לסגור את השנה (בתרועות כמובן) וכן, אם אפשר גם לחשוב על התוכנית שלנו לשנה הבאה- מה היה לנו השנה, מה עבד טוב ומה קצת פחות, איפה השקענו יותר ואיפה פחות. 
מה האפיקים שהכניסו לנו את רוב הכסף ומה היה בזבוז לחלוטין? 

זה הזמן לשבת מול האקסל העסקי שלנו ולהתחיל לנתח לעומק, להפרד מכמה מוצרים שאוהבים (אבל גוזלים לנו זמן) ולהשקיע בפיתוח כלים, שירותים ומוצרים חדשים שעושים ומועילים לנו ולעסק. 

 

ומה עוד קורה החודש?

דצמבר 2021
להורדה בחינם

ומה עוד כדאי לעשות לקראת דצמבר? 

לשבת מול הרואה חשבון שלנו ולבקש ניתוח מעמיק של הוצאות והכנסות, לבדוק בדיוק איפה אנחנו עומדים לגבי ההכנסות וההוצאות של 2021. 

בנוסף זה הזמן להחליט עם היעדים והמטרות לשנת 2022, מה אתם רוצים לעשות, עם אילו לקוחות אתם רוצים לעבוד, מה אתם רוצים לעשות גם בפן האישי ולא רק המקצועי, אילו עוגנים אתם הולכים לשים לכם השנה: כמה כנסים, הרצאות, פגישות מקצועיות. 

וגם מה אתם רוצים בשביל עצמכם: חופשים קצרים וארוכים, כמה ימי עבודה וכמה שעות עבודה ביום, כמה זמן תרצו להשקיע בחיים האישיים שלכם ובלת"מים. 

אם יש משהו אחד שאני למדתי מהקורונה, זה ה- work life balance שחשוב לי מאוד לשמר, לדעת עם מי לעבוד (כי לדעת להגיד למי לא, זה לפעמים חשוב יותר) לתת זמן לעצמי, לילדים ולמשפחה. 

מאחלת לנו דצמבר פורה ואיכותי. ותמיד כאן לכל שאלה והתייעצות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
שתפ קאבר

איך יוצרים שת"פ מושלם?

משנתחיל בסיפור? כמו שאתם יודעים, יש לי כמה כובעים: אני גם מנהלת הדיגיטל של לקוחות דרך הסוכנות שלי וגם מייעצת לעסקים קטנים דרך מעו"ף. בזכות

קרא עוד »
דצמבר קאבר

דצמבר 2021 | It's a wrap

טוב, קולטים שדצמבר? אולי אי אפשר היה לפספס עם חנוכה, הפסטיגל, כריסמס, היין החם והפוך (מרגישים שאני קצת מושפעת מהחופשה הקצרה שלי באירופה בשבוע שער

קרא עוד »

תגובות

השארת תגובה

דילוג לתוכן